2006 – 2007

Αρχοντάκης  Γιώργος Ιατρική Θεσσαλονίκης
Αντωνιάδου Ζωή Νομική Θεσσαλονίκης
Δαδάκη Αθανασία Νομική Θεσσαλονίκης
Λαμπριανίδου Αγγελική Νομική Θεσσαλονίκης
Σιδερά Πασχαλίνα Αξιωματικών Νοσηλευτικής (ΣΑΝ)
Καρρά Ασημένια Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης  Θεσσαλονίκης
Νεστορίδου Θεοδοσία Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θεσσαλονίκης
Κλωνίδου Ελένη Νομική Θράκης (Κομοτηνή)
Κοτζαμάνη Θωμαή Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων
Παπαχρόνης Χρήστος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αλεξανδρούπολης
Καντίρη Μαρία Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης  Αλεξανδρούπολης
Τσορμπατζόγλου Μαρία Εκπαιδ.& Κοινωνική Πολιτική Μακεδονίας (Θεσ/νίκη)
Μπασδάνη Λαμπρινή Δημόσιας Διοίκησης Παντείου (Αθήνα)
Σουλεϊδή Κλαίρη Πολιτικής Επιστήμης & Δημόσιας Διοίκησης Αθήνας
Αρβανιτίδου Άννα-Μαρία Ιστορίας & Αρχαιολογίας Θεσσαλονίκης
Γαβριηλίδης Αλέξανδρος Αστυφυλάκων
Τσιφτσής Ανδρέας Αστυφυλάκων
Μασκανάκη Δέσποινα Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή)
Καραγκιοζάκη Κατερίνα Ελληνικής Φιλολογίας Θράκης (Κομοτηνή)
Χατζησταύρου Σοφία Ιστορίας & Εθνολογίας Θράκης (Κομοτηνή)
Τουφεξής Χρήστος Ιστορίας & Εθνολογίας  Θράκης (Κομοτηνή)
Δάμου Σοφία Ιστορίας & Εθνολογίας Θράκης (Κομοτηνή)
Πατεροπούλου Βαρβάρα Κοινωνικής Ανθρωπολογίας Παντείου
Κυρίδου Χρύσα Κοινωνικής Διοίκησης Θράκης (Κομοτηνή)
Ανδρεάδου Αγγελική Γλώσσας-Φιλολ. & Πολιτ.Παρευξ.Χωρών Θράκης (Κομοτηνή)
Τσατσαρίδου Βικτώρια Γλώσσας -Φιλολ.& Πολιτ.Παρευξ.Χωρών Θράκης (Κομοτηνή)
Καρακωστίδου Πασχαλιά Πολιτικής Τέχνης & Επικοινωνίας Αιγαίου (Μυτιλήνης)
Μεμετ Εμίν Ζουμπεϊδά Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Θράκης (Αλεξανδρούπολη)
Γιαγκή Αλή Αιτάτς Φιλολογία Αθηνών
Ερεϊλιάδου Αθανασία Θεολογία Θεσσαλονίκης
Ιωαννίδου Δώρα Θεολογία Θεσσαλονίκης
Καραπαναγιώτου  Μαρία Γερμανικής Γλώσσας & Φιλολογίας Θεσσαλονίκης
Χανιωτάκη Ελένη Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας Θεσσαλονίκης
Κηπουρού Αναστασία Κοινωνικής Ανθρωπολογίας & Ιστορίας Αιγαίου (Μυτιλήνης)
Κωνσταντάκη Χριστίνα Δημόσιων Σχέσεων & Επικοιν. ΤΕΙ Δυτ.Μακεδον.(Καστοριά)
Παπαδόπουλος Παναγιώτης Λογιστικής ΤΕΙ Καβάλας
Παπάζογλου Ελένη Αισθητικής & Κοσμητολογίας Θεσσαλονίκης
Βαρούμα Δέσποινα Αισθητικής & Κοσμητολογίας Θεσσαλονίκης
Ευστρατιάδου Μαρία Νοσηλευτικής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης
Μουντσάκη Σιδερούλα Νοσηλευτικής ΤΕΙ Λάρισας
Χατζηκλωνίδου Δέσποινα Νοσηλευτικής ΤΕΙ Καβάλας (Διδυμότειχο)
Αντωνιάδου Σταματία Νοσηλευτικής ΤΕΙ Καβάλας (Διδυμότειχο)
Αϊντινίδης Παύλος Λογιστικής ΤΕΙ Σερρών
Κυργελάνη Ευθυμία Λογιστικής Καβάλας
Χαριτονίδου Ελένη Λογιστική Καβάλας
Μπαρίνοβα Ειρήνη Διοίκηση Επιχειρήσεων Σερρών
Αυτοφορίδης Αλέξης Τηλεπληροφοριών & Διοίκηση Ηπείρου Άρτας
line
footer